Правила бронювання в готелі "Променад"


 1. Бронювання номеру в готелі «Променад» здійснюється на підставі попередньої передоплати.
 2. Для гарантованого бронювання номера в готелі береться передоплата в розмірі вартості однієї доби проживання з наступною оплатою при заїзді суми, що залишилася за весь період проживання.
 3. Передоплата проживання повинна здійснюватися гостем протягом 2-х днів з дня отримання реквізитів для проведення платежу.
 4. Плата за проживання і послуги, що надаються готелем, здійснюється готівкою або банківським переказом, згідно з діючими тарифами. Комісію банку за переказ грошей оплачує клієнт. Оплата готівкою можлива в м.Одесі. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях.
 5. Бронь вважається дійсною з моменту відправлення гостю по електронній пошті повідомлення про подтвержденіяі бронювання номера.
 6. Адміністрація готелю залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не сплатили номер до заїзду в готель. У разі негарантованої бронювання готель залишає за собою право анулювати номер без попередження гостя, при отриманні інших заявок на гарантоване бронювання на ці ж дати.
 7. При запізненні гостя більш ніж на добу гарантована бронь анулюється, передоплата за першу добу проживання поверненню не підлягає.
 8. У період "високого сезону" (з 15.06 по 26.08) готелем віддається перевага бронювання тривалістю від 4-х і більше доби, так як в період літнього відпочинку великим попитом серед відпочиваючих користується проживання на тривалий термін.

УМОВИ АНУЛЯЦІЇ БРОНЮВАННЯ НОМЕРУ

Ануляція підтвердженої заявки є зменшенням чисельності гостей, повна або часткова відмова від послуг, зазначених в заявці.

 1. Незалежно від схеми розрахунку гість має право анулювати свою заявку на бронювання не пізніше, ніж за 14 (чотирнадцять) календарних днів, тобто не пізніше ніж за 14 днів до дати заїзду.
 2. При скасуванні бронювання більш ніж за 14 днів до заїзду, передоплата повертається в повному розмірі. При скасуванні бронювання менш ніж за 14 днів до дати заїзду, аванс сплачений гостей утримується в якості штрафу.
 3. При заїзді гість надає документ, що засвідчує його особу (паспорт, водійські права, іноземний паспорт) заповнює реєстраційну картку та вносить оплату за проживання в готелі. Адміністрація готелю залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не пред'явили посвідчення особи або відмовляється здійснити оплату.
 4. Ранній заїзд або пізній виїзд надається гостям тільки при наявності на базі відпочинку вільних місць і відсутність заявок на аналогічні дати у відповідність з тарифами готелю.
 5. При продовженні проживання в разі наявності вільних місць в готелі гість оплачує повну вартість проживання за продовжений період (продовжити проживання можна мінімум на половину доби вартості номера відповідно до тарифів).
 6. Гості, що залишаються в вашому номері після 23:00, повинні попередньо зареєструватися в службі прийому і розміщення гостей і оплатити проживання у відповідність до затверджених тарифів.
 7. При замовленні додаткових послуг гість вносить повну передоплату за все необхідні послуги.

Відстань від готелю "Променад"

Визначна пам'ятка

Відстань

Час в дорозі (на автомобілі)

Одеса 65 км 1 год 35 хв
Нерубайські катакомби 68 км 1 год 20 хв
Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровському 21,3 км 25 хв
Центр культури вина SHABO 12,5 км 20 хв
Пляж Санжейка 26 км 35 хв
Етнічний відпочинок в Бессарабії в музеї "Фрумушика-нова" 128 км 2 год 20 хв
Вилкове 162 км 2 год 25 хв

Пляжі

Відстань

Час в дорозі

Пляж "Променад" 200 м 1 хв (пішки)
Пляж на станції "Лиманська" 3 км 35 хв (пішки)
Пляж на станції "Сонячна" 13,2 км 24 хв (на автомобілі)
Будакська коса 23,6 км 1 год (на автомобілі)
Пляж Аркадія, Одеса 51 км 1 год 20 хв (на автомобілі)
Пляж Ланжерон, Одеса 59,3 км 1 год 30 хв (на автомобілі)