Корисна інформація

image

Морська рибалка в Затоці

 

І навіть якщо ви не великий любитель рибної ловлі, ви гарантовано отримаєте задоволення від прогулянки на катері і купання у відкритому морі. А якщо вам ще й пощастить з уловом, то ви зможете побалувати себе і своїх близьких смачною юшкою або смаженої рибкою.

 

 

Детальніше

image

Гід по інфраструктурі Затоки: що і де пропонує курорт

 

Затока - курорт, що активно розвивається на чорноморському узбережжі. Рівень сервісу тут поліпшується з кожним роком, що робить селище все більш популярним серед шанувальників морського відпочинку. Затока пропонує туристам протяжну пляжну зону, десятки ресторанів, кафе і барів, а також всі необхідні об'єкти інфраструктури для комфортного і безпечного відпочинку.

 

Детальніше

image

Пляжі Затоки

 

Туристична традиція ділить Затоку на чотири райони: Лиманський, Центральний, Сонячний і Будакська косу. Незважаючи на те, що всі пляжі в Затоці піщані, з пологим входом в море, кожен район має свої особливості.

 

 

Детальніше

image

Курорти Одеської області

 

Одеса славиться не тільки колоритом і вийнятковим гумором, а й гостинністю місцевих жителів, прекрасним кліматом, ласкавим морем, прекрасними пляжами, великою кількістю фруктів і овочів, вишуканими винами.

Курортна зона займає більше 300 км чорноморського узбережжя, і ви зможете вибрати місце для відпочинку на будь-який смак: з розвиненою інфраструктурою і розважальними комплексами, недалеко від історичних і природних пам'яток або подалі від цивілізації, щоб в тиші відпочити з дітьми.

 

Детальніше

image

Розвідний міст в Затоці

 

Одна з небагатьох монументальних споруд на курорті Затока - це міст, який розташований на кордоні між Чорним морем та Білгород-Дністровським лиманом. 

Крім двох пішохідних доріжок на ньому є дві смуги для руху транспорту, а також по ньому проходить один залізничний шляхопровід, але це ще не все. При необхідності, для суден які по висоті не проходять під мостом, підіймається середня секція моста. І в цей час будь-який рух на мосту припиняється.

Детальніше