Корисна інформація

image

ТОП-5 готелів з басейном у Затоці

 

Затока – популярний український курорт на чорноморському узбережжі, відомий чистими пляжами, смачною їжею та величезним вибором розваг. Завдяки широкій береговій лінії та пологому піщаному дну Затоки вважається ідеальним місцем відпочинку для всієї родини.

 

 

Детальніше

image

Купання в Затоці 2023

 

 

В 2023 году мечта искупаться в Черном море, к сожалению, так и останется нереализованной. Одесские пляжи остаются закрытыми: такое решение властей вызвано заботой о безопасности отдыхающих, поскольку в воде могут находиться дрейфующие мины.

 

Детальніше

image

Клімат в Затоці

 

Клімат – помірно-континентальний, зі спекотним літом, проте бризи, що приходять з моря, роблять спеку не настільки виснажливою, як остерігаються багато відпочиваючих. Осінь тут довга і тепла, зима без мінусових температур, весна теж тепла, проте її парафія не можна назвати дуже ранньою. Максимум опадів припадає на липень та січень, мінімум – на вересень та жовтень.

Детальніше

image

Морська рибалка в Затоці

 

І навіть якщо ви не великий любитель рибної ловлі, ви гарантовано отримаєте задоволення від прогулянки на катері і купання у відкритому морі. А якщо вам ще й пощастить з уловом, то ви зможете побалувати себе і своїх близьких смачною юшкою або смаженої рибкою.

 

 

Детальніше

image

Гід по інфраструктурі Затоки: що і де пропонує курорт

 

Затока - курорт, що активно розвивається на чорноморському узбережжі. Рівень сервісу тут поліпшується з кожним роком, що робить селище все більш популярним серед шанувальників морського відпочинку. Затока пропонує туристам протяжну пляжну зону, десятки ресторанів, кафе і барів, а також всі необхідні об'єкти інфраструктури для комфортного і безпечного відпочинку.

 

Детальніше

image

Пляжі Затоки

 

Туристична традиція ділить Затоку на чотири райони: Лиманський, Центральний, Сонячний і Будакська косу. Незважаючи на те, що всі пляжі в Затоці піщані, з пологим входом в море, кожен район має свої особливості.

 

 

Детальніше