Організація свят

image

Ви займаєтеся організацією свята, але не визначилися з місцем його проведення? Ласкаво просимо в Затоку! Влаштуйте свій урочистий захід на курорті, в ресторані готелю «Променад». Він чудово підходить для весіль, ювілеїв та корпоративів. Гості зможуть з комфортом розміститися на затишному майданчику у басейна ресторану «La Promenad» - тут облаштовано відкритий майданчик на 180 посадочних місць.

Бажаєте провести більше часу біля моря? Персонал ресторану допоможе вам з організацією виїзної церемонії на узбережжі. Заздалегідь погоджуйте захід з адміністрацією.

Ресторани на базі готелів - ідеальний варіант для масштабних святкувань, які зазвичай розтягуються на весь день, а то і на кілька діб. Вам не доведеться ламати голову над тим, де розмістити своїх гостей. У розпорядженні буде цілий готельний комплекс - учасникам заходу після банкету залишиться тільки розійтися по номерах. Забронюйте заздалегідь необхідну кількість кімнат, щоб уникнути форс-мажорних ситуацій.

«Променад» - ідеальне місце для ваших свят

Меню ресторану не розчарує гостей. Професійні кухарі віртуозно готують страви європейської кухні. На святковому столі кожен знайде частування за смаком зі свіжих продуктів, закуплених у перевірених постачальників. Також в розпорядженні гостей - бар ресторану, який порадує відмінними коктейлями.

Враження про організацію банкету багато в чому залежить від якості сервісу. ввічливий і тактовний персонал ресторану, завжди прислухається до побажань гостей, і вас не підведе. Кухарі швидко приготують страви, а офіціанти забезпечать уважне і ненав'язливе обслуговування.

Ресторан «La Promenad» чекає на вас!

Відстань від готелю "Променад"

Визначна пам'ятка

Відстань

Час в дорозі (на автомобілі)

Одеса 65 км 1 год 35 хв
Нерубайські катакомби 68 км 1 год 20 хв
Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровському 21,3 км 25 хв
Центр культури вина SHABO 12,5 км 20 хв
Пляж Санжейка 26 км 35 хв
Етнічний відпочинок в Бессарабії в музеї "Фрумушика-нова" 128 км 2 год 20 хв
Вилкове 162 км 2 год 25 хв

Пляжі

Відстань

Час в дорозі

Пляж "Променад" 200 м 1 хв (пішки)
Пляж на станції "Лиманська" 3 км 35 хв (пішки)
Пляж на станції "Сонячна" 13,2 км 24 хв (на автомобілі)
Будакська коса 23,6 км 1 год (на автомобілі)
Пляж Аркадія, Одеса 51 км 1 год 20 хв (на автомобілі)
Пляж Ланжерон, Одеса 59,3 км 1 год 30 хв (на автомобілі)