Трансфер

image

Як дістатися до готелю «Променад» з Одеси?

  1. Від ж / д вокзалу можна доїхати маршруткою № 560 «Одеса - Білгород-Дністровський»: зупинка - Лиманський ринок, станція Лиманська і пройти до готелю 700 метрів. А також поїздами далекого прямування Київ - Ізмаїл та Чернівці - Білгород-Дністровський до станції "Кароліно-Бугаз". Час в дорозі - близько 1 години.

  2. Від автостанції «Привоз» йде маршрутка № 565 «Одеса - Затока»: зупинка - Лиманський ринок, станція Лиманська і пройти до готелю 700 метрів. Час в дорозі - близько 1 години.

  3. Доїхати приміським електропоїздом сполученням «Одеса - Білгород-Дністровський»: зупинка - платформа станція Лиманська і пройти до готелю 700 метрів. Час в дорозі - близько 1 години 40 хвилин.

  4. Дістатися автомобілем - по Овідіопольської трасі, в напрямку Білгорода-Дністровського. На виїзді з смт. Кароліно-Бугаз головна дорога йде на спуск. Приблизно через 1,5 км після цього спуску буде Лиманський ринок і через 700 м Ви потрапите в "Променад"!

  5. Замовити трансфер: наш представник зустрічає на будь-якому вокзалі (ж / д вокзалі, автовокзалі, в аеропорту) з табличкою "Променад", вантажить багаж і привозить на ресепшн готелю. Вартість транферу - 600 грн.