Парковка готелю «Променад»

image

Прибутки в Затоку на власному автомобілі або орендували транспорт? До ваших послуг парковка готелю! Постояльцям «Променада» годі й говорити й думати, де залишити свій транспортний засіб. Ви зможете економити час, адже автомобіль завжди буде знаходитися від вас буквально в декількох хвилинах ходьби. Це особливо зручно для тих, хто вперше в Затоці і ще погано орієнтується на малознайомій місцевості.

Парковка в готелі «Променад»

Місце на парковці знайдеться завжди. Чи плануєте не просто провести відпустку в Затоці, а відзначити важливу дату для своєї сім'ї? Сміливо запрошуйте гостей в готель. Парковка розрахована на 70 машин. Кожен запрошений знайде місце для свого транспортного засобу.

Скористатися стоянкою готелю постояльці можутьза 50 грнв день. Це дає можливість непогано заощадити на дорогих паркінгах курорту. Особливо вигода відчутна, якщо ви плануєте затриматися в Затоці надовго. Стоянка буде в вашому розпорядженні протягом усієї відпустки. Користуватися нею можна цілодобово.

Подорожувати на своїй машині дуже зручно, особливо якщо їдете відпочивати з дітьми, проте проблеми з паркуванням часто затьмарюють відпочинок автовласників. Забронювавши номер в готелі «Променад», ви уникнете подібних труднощів. Не обмежуйте себе перебуванням в Затоці, подорожуйте по околицях курорту, адже машина завжди буде під рукою!

Відстань від готелю "Променад"

Визначна пам'ятка

Відстань

Час в дорозі (на автомобілі)

Одеса 65 км 1 год 35 хв
Нерубайські катакомби 68 км 1 год 20 хв
Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровському 21,3 км 25 хв
Центр культури вина SHABO 12,5 км 20 хв
Пляж Санжейка 26 км 35 хв
Етнічний відпочинок в Бессарабії в музеї "Фрумушика-нова" 128 км 2 год 20 хв
Вилкове 162 км 2 год 25 хв

Пляжі

Відстань

Час в дорозі

Пляж "Променад" 200 м 1 хв (пішки)
Пляж на станції "Лиманська" 3 км 35 хв (пішки)
Пляж на станції "Сонячна" 13,2 км 24 хв (на автомобілі)
Будакська коса 23,6 км 1 год (на автомобілі)
Пляж Аркадія, Одеса 51 км 1 год 20 хв (на автомобілі)
Пляж Ланжерон, Одеса 59,3 км 1 год 30 хв (на автомобілі)