Морська рибалка в Затоці

image

Морська рибалка в Затоці - найкращий активний відпочинок

Затока - один з найвідоміших курортів серед любителів морського узбережжя. Ласкаве, прозоре море і чистий білий пісок, давно завоювали любов відпочиваючих.

Крім купання і сонячних ванн, курорт насичений різноманітними активними розвагами. Серед них одну з важливих ніш займає рибалка в Затоці. І навіть якщо ви не великий любитель рибної ловлі, ви гарантовано отримаєте задоволення від прогулянки на катері і купання у відкритому морі. А якщо вам ще й пощастить з уловом, то ви зможете побалувати себе і своїх близьких смачною юшкою або смаженої рибкою.

риболовля в ЗатоціЩо можна зловити на гачок?

Найпопулярніша риба для лову на відпочинку в Затоці, звичайно ж бички. Але окрім них, під час морської прогулянки можна зловити:

  • чудову за смаковими якостями камбалу, ставриду, скумбрію і саргана;

  • невелику і нешкідливу чорноморську акулу і катрана;
  • дивовижного і забавного ската.

Завдяки тому, що Будакська коса розділяє Чорне море і Дністровський лиман, відпочиваючі в Затоці в готелі "Променад" можуть ловити не тільки морську рибу, а й прісноводну.

Як організувати рибалку в Затоці?

На риболовлю в затоці можна відправитися наступними способами:

  • ловити з берега в районі лиману;
  • взяти в оренду лотка або катер;
  • з екскурсією, яку пропонують безліч місцевих компаній;

Екскурсійні тури розраховані на групи близько 10 осіб. Відпливають вони рано вранці, а повертаються рибальські катери десь після обіду. Дорога до місць скупчення риби займає приблизно до 90 хвилин. У разі, якщо ви регулярно ходите на риболовлю, то краще візьміть з собою вже заготовлені снасті й наживку. Ціни на морську прогулянку з риболовлею варіюються від 350 грн.

Самостійний вихід на катері обійдеться вам дорожче - від 5000 грн. Середня тривалість прогулянки - з 6 ранку і до 16 годин.

Риболовля - це особливий відпочинок в Затоці, заради якого варто однозначно вибрати Будакська косу. А сходити на морську рибалку, варто як досвідченому рибалці, так і новачкові. Цей активний і азартний відпочинок доведеться всім до душі.

Зняти готель в Затоці можна вже зараз, і ви не залишитеся без житла на час відпустки і зможете спокійно насолоджуватися усіма благами курорту, в тому чиле чудовою морською риболовлею.