Гід по інфраструктурі Затоки: що і де пропонує курорт

image

Затока - курорт, що активно розвивається на чорноморському узбережжі. Рівень сервісу тут поліпшується з кожним роком, що робить селище все більш популярним серед шанувальників морського відпочинку. Затока пропонує туристам протяжну пляжну зону, десятки ресторанів, кафе і барів, а також всі необхідні об'єкти інфраструктури для комфортного і безпечного відпочинку.

Райони і пляжі Затоки

Селище традиційно ділять на чотири пляжних райони:

  • Лиманський - чистий район з найширшим пляжем, який привертає зручним пологим входом в море без глибоких зон. Тут розташований єдиний аквапарк в селищі. Обладнані безпечні пляжі і велика кількість кафе і розваг для дітей роблять Лиманський район оптимальної локацією для сімейного відпочинку.
  • Центральний - район для активного молодіжного відпочинку. Тут розташована велика кількість барів, клубів і атракціонів. У центрі знаходиться великий пляжно-розважальний комплекс. Особливість району - широка алея від пляжу вглиб селища.
  • Сонячний - тихий район для сімейного відпочинку. Берегова зона вузька, але комфортно обладнана. Тут багато пансіонатів, приватних котеджів і міні-готелів.
  • Будакська коса - район для «дикого» відпочинку з наметами. Тут немає облагороджених пляжних зон, готелів і великих магазинів - тільки чисте море, дрібний пісок і трава.

Сервіси, гастрономія і розваги

У Затоці представлений широкий спектр торгових, сервісних, розважальних та інших інфраструктурних об'єктів. Приїжджаючи сюди, туристи можуть не турбуватися про свій побут і дозвілля.

Найбільш розвинена ресторанна сфера - заклади різного рівня розташовані у всіх районах селища. Серед найбільш популярних: «Бон Апетит», «Роза вітрів», «Фелічіта», «Зелений бар».

Тим, хто любить самостійно готувати, варто звернути увагу на місцеві ринки. Один з найбільших з найбільшим вибором продуктів - Лиманський, розташований в однойменному районі. Також є мережеві маркети і класичні гастрономи: «Копійка», «Примор'я», «Овідій».

 

 

Шанувальники гучних вечірок зможуть знайти місце для відпочинку в будь-якому районі. Улюблені нічні клуби туристів: «GoodZone Clab», «Твіндек», «СтарФіш».

Салони краси, тренажерні зали і СПА зосереджені на території готелів і пансіонатів. Основні адміністративні об'єкти, лікарні і аптеки розташовані переважно в центральній частині Затоки.

Відстань від готелю "Променад"

Визначна пам'ятка

Відстань

Час в дорозі (на автомобілі)

Одеса 65 км 1 год 35 хв
Нерубайські катакомби 68 км 1 год 20 хв
Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровському 21,3 км 25 хв
Центр культури вина SHABO 12,5 км 20 хв
Пляж Санжейка 26 км 35 хв
Етнічний відпочинок в Бессарабії в музеї "Фрумушика-нова" 128 км 2 год 20 хв
Вилкове 162 км 2 год 25 хв

Пляжі

Відстань

Час в дорозі

Пляж "Променад" 200 м 1 хв (пішки)
Пляж на станції "Лиманська" 3 км 35 хв (пішки)
Пляж на станції "Сонячна" 13,2 км 24 хв (на автомобілі)
Будакська коса 23,6 км 1 год (на автомобілі)
Пляж Аркадія, Одеса 51 км 1 год 20 хв (на автомобілі)
Пляж Ланжерон, Одеса 59,3 км 1 год 30 хв (на автомобілі)