Пляжі Затоки

image

Затока — один ыз небагатьох українських морських курортів, який готовий приймати відпочиваючих улітку 2023. Але однією з основних причин роздумів, чи їхати на відпочинок у Затоку є мінна небезпека.

Ще з перших днів війни наші військові замінували пляжі Одещини, щоб уникнути висадки ворожого десанту. Також є небезпека натрапити на ворожі міни, які вже не раз викидало на берег. Не варто також забувати і про постійні обстріли та ракетні удари з боку рф. Враховуючи ці фактори, потрібно ретельно обирати місце відпочинку навіть на підконтрольному Україні курорті.

Туристична традиція ділить Затоку на чотири райони: Лиманський, Центральний, Сонячний і Будакська косу. Незважаючи на те, що всі пляжі в Затоці піщані, з пологим входом в море, кожен район має свої особливості.

Насправді берегова смуга Затоки неоднорідна. Тут зустрічаються широкі смуги дрібного піску, каміння, вузькі незручні відрізки і навіть нагромадження бетонних блоків.

Лиманський район у Затоці

Найширший (до 150 м), чистий і респектабельний пляж у всій Затоці. Дрібний пісок і зручний пологий спуск в море роблять його ідеальним місцем для відпочинку з дітьми. Додатково до послуг відпочиваючих на пляжі:

  • можливість оренди парасольок і шезлонгів;
  • кілька стаціонарних навісів;
  • водні розваги;
  • туалети;
  • кабінки для переодягання.

Пляж у Лиманскькому районі Затоки

Від пляжу до пансіонатам і турбазам веде тіниста алея з масою торгових точок.

Центральний пляж у Затоці

Як і в будь-якому приморському місті, Центральний пляж Затоки не назвеш тихим місцем. Він набагато вужче Лиманського, на ньому завжди більше народу і він брудніший інших пляжів. Однак активній молоді це місце припаде до душі. Тут повно розваг, є дискотеки, бари, морські атракціони. Пляж має розвинену інфраструктуру і широку алею від моря до міста - улюблене місце прогулянок літніми вечорами.

пляжу центральному районі затоки

Сонячний пляж у Затоці

Як і Лиманський, цей пляж найбільше підходить для відпочинку з дітьми. Прибережна смуга тут вужча, в деяких місцях замість піску - камені. Час від часу в море з'являються медузи, а ночами комарі - це лиман вносить свої корективи. Та і житло тут трохи дорожче, ніж в Лиманському районі.

пляж сонячного району затоки

На Сонячному пляжі знайдуться:

  • дитячі атракціони;
  • кабінки для переодягання;
  • туалети.

Будакська коса

Це місце, де закінчуються упорядковані пляжі пансіонатів і баз відпочинку. Тут починається суцільна романтика!

На Будакській косі дрібний пісок, трава і пологий вхід в море. Її давним-давно облюбували любителі дикого відпочинку, лицарі наметів і королі гітар. Тому якщо ви проводите літо в Затоці за принципом «Було б море!» - Будакська коса вас не розчарує.

Пляж будакської коси в затоці

Сама коса в різних місцях має ширину від 50 до 200 м. Однак на машині проїхати сюди не вийде. Особистий транспорт туристи залишають на стоянці неподалік або у місцевих жителів в Затоці. Також тут немає звичної пляжної інфраструктури.

 

 

Затока - прекрасне місце для літнього відпочинку, де кожен знайде собі місце за смаком. Приїжджайте!

Відстань від готелю "Променад"

Визначна пам'ятка

Відстань

Час в дорозі (на автомобілі)

Одеса 65 км 1 год 35 хв
Нерубайські катакомби 68 км 1 год 20 хв
Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровському 21,3 км 25 хв
Центр культури вина SHABO 12,5 км 20 хв
Пляж Санжейка 26 км 35 хв
Етнічний відпочинок в Бессарабії в музеї "Фрумушика-нова" 128 км 2 год 20 хв
Вилкове 162 км 2 год 25 хв

Пляжі

Відстань

Час в дорозі

Пляж "Променад" 200 м 1 хв (пішки)
Пляж на станції "Лиманська" 3 км 35 хв (пішки)
Пляж на станції "Сонячна" 13,2 км 24 хв (на автомобілі)
Будакська коса 23,6 км 1 год (на автомобілі)
Пляж Аркадія, Одеса 51 км 1 год 20 хв (на автомобілі)
Пляж Ланжерон, Одеса 59,3 км 1 год 30 хв (на автомобілі)