Курорти Одеської області

image

Одеса славиться не тільки колоритом та вийнятковим гумором, а й гостинністю місцевих жителів, прекрасним кліматом, ласкавим морем, прекрасними пляжами, великою кількістю фруктів і овочів, вишуканими винами.

Курортна зона займає більше 300 км чорноморського узбережжя, і ви зможете вибрати місце для відпочинку на будь-який смак: з розвиненою інфраструктурою і розважальними комплексами, недалеко від історичних і природних пам'яток або подалі від цивілізації, щоб в тиші відпочити з дітьми.

Одним з кращих курортів Одеської області є Затока, щорічно привертає десятки тисяч туристів. Також серед найбільш популярних курортів для відпочинку на березі моря можна відзначити:

  • Південний - невелике містечко, в якому ви зможете не тільки полежати на прекрасному піщаному пляжі, але і помилуватися комплексом світломузичні фонтанів, прогулятися по парку. Від Південного недалеко до Одеси, Коблево та ін. великих курортів.
  • Чорноморськ (Іллічівськ) має розвинену інфраструктуру. У місті багато нічних клубів і розважальних центрів.
  • Санжейка знаходиться на південь від Чорноморська і є справжнім раєм для відпочинку дикуном. Тут ви зможете розраховувати на окремий спокійний відпочинок.
  • Грибівка прославилася своїми музичними фестивалями. Зараз їх не проводять, але курорт як і раніше залучає безліч туристів. У центрі Грибівка працює кілька нічних клубів, є ринок і магазини, в яких можна знайти все необхідне.
  • Кароліно-Бугаз - один з найстаріших курортів, розташований на піщаній косі. Завдяки чудовим пляжам, чистому морю і невисокими цінами Кароліно-Бугаз вважається відмінним місцем відпочинку для сімей з дітьми. Звідси недалеко до Одеси і Білгород-Дністровського, де бажаючі зможуть відвідати Акерманську фортецю, винзавод «Шабо» та ін.
  • Сергіївка - один з найбільших кліматичних і бальнеологічних курортів області. Селище відоме лікувальними грязями і ропою, просторими пляжами. В Сергіївці працює багато санаторіїв, де можуть поправити здоров'я дорослі та діти.
  • Лебедівка - один з найкрасивіших курорт, оточений сосновими і дубовими лісами. Прогулянки у довколишнього озера Бурнас рекомендовані дорослим і дітям для усунення йододефіциту.
  • Курорти Расейка, Катранка і селище Приморське, розташований у Кілійського гирла Дунаю, завдяки чистим піщаним пляжам, пологому входу в воду, яка встигає добре прогріватися, є ідеальним місцем для тихого сімейного відпочинку з дітьми.