Курорти Одеської області

image

Одеса славиться не тільки колоритом та вийнятковим гумором, а й гостинністю місцевих жителів, прекрасним кліматом, ласкавим морем, прекрасними пляжами, великою кількістю фруктів і овочів, вишуканими винами.

Курортна зона займає більше 300 км чорноморського узбережжя, і ви зможете вибрати місце для відпочинку на будь-який смак: з розвиненою інфраструктурою і розважальними комплексами, недалеко від історичних і природних пам'яток або подалі від цивілізації, щоб в тиші відпочити з дітьми.

Одним з кращих курортів Одеської області є Затока, щорічно привертає десятки тисяч туристів. Також серед найбільш популярних курортів для відпочинку на березі моря можна відзначити:

  • Південний - невелике містечко, в якому ви зможете не тільки полежати на прекрасному піщаному пляжі, але і помилуватися комплексом світломузичні фонтанів, прогулятися по парку. Від Південного недалеко до Одеси, Коблево та ін. великих курортів.
  • Чорноморськ (Іллічівськ) має розвинену інфраструктуру. У місті багато нічних клубів і розважальних центрів.
  • Санжейка знаходиться на південь від Чорноморська і є справжнім раєм для відпочинку дикуном. Тут ви зможете розраховувати на окремий спокійний відпочинок.
  • Грибівка прославилася своїми музичними фестивалями. Зараз їх не проводять, але курорт як і раніше залучає безліч туристів. У центрі Грибівка працює кілька нічних клубів, є ринок і магазини, в яких можна знайти все необхідне.
  • Кароліно-Бугаз - один з найстаріших курортів, розташований на піщаній косі. Завдяки чудовим пляжам, чистому морю і невисокими цінами Кароліно-Бугаз вважається відмінним місцем відпочинку для сімей з дітьми. Звідси недалеко до Одеси і Білгород-Дністровського, де бажаючі зможуть відвідати Акерманську фортецю, винзавод «Шабо» та ін.
  • Сергіївка - один з найбільших кліматичних і бальнеологічних курортів області. Селище відоме лікувальними грязями і ропою, просторими пляжами. В Сергіївці працює багато санаторіїв, де можуть поправити здоров'я дорослі та діти.
  • Лебедівка - один з найкрасивіших курорт, оточений сосновими і дубовими лісами. Прогулянки у довколишнього озера Бурнас рекомендовані дорослим і дітям для усунення йододефіциту.
  • Курорти Расейка, Катранка і селище Приморське, розташований у Кілійського гирла Дунаю, завдяки чистим піщаним пляжам, пологому входу в воду, яка встигає добре прогріватися, є ідеальним місцем для тихого сімейного відпочинку з дітьми.

Відстань від готелю "Променад"

Визначна пам'ятка

Відстань

Час в дорозі (на автомобілі)

Одеса 65 км 1 год 35 хв
Нерубайські катакомби 68 км 1 год 20 хв
Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровському 21,3 км 25 хв
Центр культури вина SHABO 12,5 км 20 хв
Пляж Санжейка 26 км 35 хв
Етнічний відпочинок в Бессарабії в музеї "Фрумушика-нова" 128 км 2 год 20 хв
Вилкове 162 км 2 год 25 хв

Пляжі

Відстань

Час в дорозі

Пляж "Променад" 200 м 1 хв (пішки)
Пляж на станції "Лиманська" 3 км 35 хв (пішки)
Пляж на станції "Сонячна" 13,2 км 24 хв (на автомобілі)
Будакська коса 23,6 км 1 год (на автомобілі)
Пляж Аркадія, Одеса 51 км 1 год 20 хв (на автомобілі)
Пляж Ланжерон, Одеса 59,3 км 1 год 30 хв (на автомобілі)