Відпустка з малечею

image

Затока - один з найпопулярніших курортів України, розташований на березі Чорного моря. Селище славиться широкими піщаними пляжами, теплим морем, найчистішим повітрям, чудовим кліматом, різноманіттям свіжих овочів і фруктів і гарною екологією.

Затока - ідеальне місце, куди можна поїхати на відпочинок з маленькими дітьми. Малюки із задоволенням будуть будувати замки з піску і плескатися в ласкавому морі. А пологий вхід у воду забезпечить безпеку навіть тим, хто не вміє плавати.

Діти надовго запам'ятають поїздку на море, в якій придбають нових друзів і отримають безліч вражень. Такий відпочинок забезпечить не тільки відмінний настрій, а й дозволить загартувати і оздоровити дитину.


Розваги для дітей


У Затоці ви зможете організувати свій відпочинок з так, як захочете: спокійним і тихим або насиченим, повним екстриму. На пляжах встановлено безліч атракціонів, водних гірок для дітей і дорослих. Всією сім'єю можна покататися на катамаранах, водних скутерах, «бананах» і «ватрушках», а з дітьми старшого віку - політати на параплані або дельтаплані під керівництвом досвідченого інструктора.

Для дітей і дорослих на пляжах працюють талановиті та енергійні аніматори, які займаються організацією цікавих конкурсів та спортивних естафет, яскравих запам'ятовуються шоу та інших заходів, що привертають глядачів.


Як урізноманітнити відпочинок


  • відвідати аквапарк «Затока» з водними гірками, басейнами, спортивними та дитячими майданчиками;
  • здійснити морську прогулянку на катері;
  • з'їздити в екскурсійний тур в Білгород-Дністровську фортецю, відвідати музеї та визначні пам'ятки Одеси і області;
  • сходити в луна-парк з безліччю атракціонів;
  • відправитися на рибалку, після якої вам запропонують самостійно приготувати улов (до послуг рибалок спеціально обладнана кухня і мангали), при необхідності снасті й наживку можна придбати за окрему плату;
  • з'їздити в дельфінарій, де діти будуть в захваті від яскравого шоу за участю самих розумних і добрих морських мешканців;
  • піти в 5D-кінотеатр і ін.

Важливі моменти

Серед основних переваг Затоки, крім прекрасної природи і клімату, можна відзначити доступну вартість відпочинку. Готель"Променад" пропонує номери розраховані на будь-який бюджет. Але щоб ваша поїздка не була зіпсована, варто заздалегідь вибрати і забронювати житло.

  • Дітям віком до 3-х років, готель надає безоплатне житло.
  • Дітям з 3 років надається додаткове спальне місце з доплатою - від 100 грн / добу.

Затока подарує відмінний відпочинок на кращих чорноморських пляжах, прекрасний настрій, відчуття свята, міцне здоров'я та заряд бадьорості на весь рік.

Відстань від готелю "Променад"

Визначна пам'ятка

Відстань

Час в дорозі (на автомобілі)

Одеса 65 км 1 год 35 хв
Нерубайські катакомби 68 км 1 год 20 хв
Аккерманська фортеця в Білгород-Дністровському 21,3 км 25 хв
Центр культури вина SHABO 12,5 км 20 хв
Пляж Санжейка 26 км 35 хв
Етнічний відпочинок в Бессарабії в музеї "Фрумушика-нова" 128 км 2 год 20 хв
Вилкове 162 км 2 год 25 хв

Пляжі

Відстань

Час в дорозі

Пляж "Променад" 200 м 1 хв (пішки)
Пляж на станції "Лиманська" 3 км 35 хв (пішки)
Пляж на станції "Сонячна" 13,2 км 24 хв (на автомобілі)
Будакська коса 23,6 км 1 год (на автомобілі)
Пляж Аркадія, Одеса 51 км 1 год 20 хв (на автомобілі)
Пляж Ланжерон, Одеса 59,3 км 1 год 30 хв (на автомобілі)