Афіша Затоки: Akkerman Fest 2018

image

У Білгород-Дністровської фортеці Аккерман з 13 по 15 липня 2018 року відбудеться середньовічний фестиваль «Форпост».

Початок Akkerman Fest 2018: 10 годин 13 липня, завершення - 0.00 годині 15 липня.

Орієнтовні ціни на квитки:

  • дитячий квиток на 1 день: 75 грн
  • дитячий квиток на 3 дні: 200 грн
  • дорослий квиток на 1 день: 150 грн
  • дорослий квиток на 3 дні: 400 грн

Даний захід зазвичай проводилося в Кам'янець-Подільському, проте вже вдруге проводиться в Акерманської фортеці. Гості курорту Затока в ці дні матимуть унікальну можливість поринути в атмосферу середньовіччя і подивитися лицарські бої.

Основою фестивалю «Форпост» у Білгород-Дністровському стане проведення лицарських боїв за адаптованими під сучасність старими правилами, а також цілі масові битви, в яких візьмуть участь команди клубів історичної та військової реконструкції.

Історичне фехтування - вид єдиноборств полноконтактноготіпа, де спортсменами використовується спеціальне захисне сталеве спорядження в комплекті з незаточенний масогабаритними моделями зброї, практично повністю відповідним прототипам середньовіччя.

Оганізатори фестивалю «Форпост» у Білгород-Дністровської фортеці обіцяють проведення фаєр-шоу, концерту та кінного шоу. Гості фестивалю Akkerman Fest 2018, в ході проведення перерв, зможуть відвідати історичну ярмарок, яка розгорнеться поблизу від ресталіща на території фортеці.

Крім того, як стало нещодавно відомо, деякі гості Akkerman Fest 2018 зможуть покататися безкоштовно на повітряній кулі, однак для цього необхідно буде придбати квиток на фестиваль і виконати ще кілька нескладних вимог організатора.